středoevropský malíř 2. pol. 20. stol.

305894. Rudá maska v údolí

popis: Kombinovaná technika, 70x70 cm. Monogramováno vpravo dole L. 91. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20.08.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 18.08.2020 22:18:30 2224