středoevropský malíř 2. poloviny 19. stol. - Krajina s jelenem a dravými ptáky

Olej na plátně, 47x58 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno místy podlepeno a uvolněno.

středoevropský malíř 2. poloviny 19. stol.
1810. Krajina s jelenem a dravými ptáky
Dražba ukončena:28.01.2015 20:06:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč