středoevropský malíř 2. poloviny 19. stol.

1810. Krajina s jelenem a dravými ptáky

popis: Olej na plátně, 47x58 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno místy podlepeno a uvolněno.

dražba ukončena: 28.01.2015 20:06:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč