Středoevropský malíř 2. pol.19. st. - Párové romantické krajinky

Olej na plátně, 18x24 cm obě. Obě monogramovány vlevo dole R.K. Rámy.

Pozn.: Rámy poškozeny, malby mírně poškozeny.

Středoevropský malíř 2. pol.19. st.
17133. Párové romantické krajinky
Dražba ukončena:28.03.2018 18:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč