středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - U napajedla

Olej na plátně, 41x76 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
36514. U napajedla
Dražba ukončena:30.10.2019 20:14:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč