středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Dáma v krajkovém čepci

Olej na plátně, 60x46 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
25153. Dáma v krajkovém čepci
Dražba ukončena:29.11.2018 18:24:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč