středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Pijácká scéna

Olej na dřevě, 18x25 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
31142. Pijácká scéna
Dražba ukončena:25.04.2019 18:41:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč