středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Portrét mladíka v čapce

Olej na plátně, 60x49 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Odborně restaurováno.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
29119. Portrét mladíka v čapce
Dražba ukončena:28.02.2019 19:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč