MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plechu, 28x25 cm. Nesignováno. Rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
22687. Vodní mlýn
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
5 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
5 000 Kč
limit (26.09.2018 22:24:21)
1592
5 000 Kč
3147
4 900 Kč
limit (26.09.2018 22:24:17)
1592
4 800 Kč
3147
4 700 Kč
limit (26.09.2018 22:24:13)
1592
4 600 Kč
3147
4 500 Kč
limit (26.09.2018 22:24:08)
1592
4 400 Kč
3147
4 300 Kč
limit (26.09.2018 22:24:04)
1592
4 200 Kč
3147
4 100 Kč
limit (26.09.2018 22:06:27)
1592
4 000 Kč
limit (26.09.2018 22:06:26)
3147
3 300 Kč
limit (11.09.2018 20:26:16)
3147
3 200 Kč
1592
3 100 Kč
limit (26.08.2018 21:55:27)
3147
3 000 Kč
limit (26.08.2018 21:55:26)
1510
2 900 Kč
limit (26.08.2018 17:35:44)
1510
2 800 Kč
limit (26.08.2018 17:35:43)
3147
1 700 Kč
3147
1 600 Kč
235
1 500 Kč
4070
1 400 Kč
235
1 300 Kč
849
1 200 Kč
4070
1 100 Kč
1592
1 000 Kč
2216