středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Vodní mlýn

Olej na plechu, 28x25 cm. Nesignováno. Rám.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
22687. Vodní mlýn
Dražba ukončena:27.09.2018 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč