středoevropský malíř kolem pol. 20. stol. - Muž s oslíkem

Olej na sololitu, 40x30 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř kolem pol. 20. stol.
5339. Muž s oslíkem
Dražba ukončena:28.09.2016 20:11:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč