Olej na sololitu, 55x46 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Autor využívá specifické výrazové prostředky, jako jsou jednoduché až hrubé obrysy hlavních postav, zřetelná barevnost ústředního motivu v kontrastu s nevýrazným, spíše naznačeným pozadím. Skvěle a jakoby mimochodem tak zachycuje atmosféru okamžiku. Obraz zaujme malířskou technikou i neotřelým námětem. Po určení autorství nepochybně velmi naroste hodnota toho díla.