středoevropský malíř kolem pol. 20. stol. - Krčma

Olej na sololitu, 55x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Autor využívá specifické výrazové prostředky, jako jsou jednoduché až hrubé obrysy hlavních postav, zřetelná barevnost ústředního motivu v kontrastu s nevýrazným, spíše naznačeným pozadím. Skvěle a jakoby mimochodem tak zachycuje atmosféru okamžiku. Obraz zaujme malířskou technikou i neotřelým námětem. Po určení autorství nepochybně velmi naroste hodnota toho díla.

středoevropský malíř kolem pol. 20. stol.
58692. Krčma
Dražba ukončena:29.04.2021 20:36:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč