Středoevropský malíř kolem poloviny 19. století. - Podvečerní veselí

Olej na plechu. 29x25 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Středoevropský malíř kolem poloviny 19. století.
43857. Podvečerní veselí
Dražba ukončena:30.04.2020 19:23:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč