středoevropský malíř konce 19. a začátku 20. stol. - Párové obrazy - Myslivci

Oleje na plátně, oba: 110x51 cm, nesignovány, nerámovány.

Pozn.: Malby poškozeny.

středoevropský malíř konce 19. a začátku 20. stol.
5642. Párové obrazy - Myslivci
Dražba ukončena:29.09.2016 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč