MENU
Vstup do aukce
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na dřevě, 32x21 cm, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř konce 19. stol.
2375. U stolu
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
7 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 500 Kč
limit (28.05.2015 16:48:00)
653
7 100 Kč
212
3 200 Kč
limit (28.05.2015 12:39:56)
653
3 100 Kč
limit (28.05.2015 12:39:57)
765
2 900 Kč
limit (27.05.2015 22:46:21)
765
2 800 Kč
limit (27.05.2015 22:46:22)
880
2 300 Kč
limit (27.05.2015 21:50:46)
880
2 200 Kč
limit (27.05.2015 21:50:47)
765
1 500 Kč
limit (19.04.2015 18:22:56)
765
1 500 Kč
735
1 000 Kč
765