středoevropský malíř konce 19. stol. - Z jihu

Kvaš, 23x33 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

středoevropský malíř konce 19. stol.
68931. Z jihu
Dražba ukončena:25.11.2021 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč