středoevropský malíř konce 20. století - Dívka s růžemi

Olej na plátně, 100x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř konce 20. století
69227. Dívka s růžemi
Dražba ukončena:21.11.2021 21:17:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč