středoevropský malíř po pol. 19. stol. - Dva portréty

Oleje na plátně, podložené dřevěnou deskou, 52x42 cm, jeden signovaný vpravo dole Nagl 1863, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř po pol. 19. stol.
3417. Dva portréty
Dražba ukončena:26.11.2015 21:20:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč