středoevropský malíř po roce 1945 - Hrůzy války

Olej na plátně, 60x75 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř po roce 1945
3827. Hrůzy války
Dražba ukončena:28.01.2016 20:44:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč