středoevropský malíř konce 18. a počátku 19. stol. - Dáma v modrých šatech

Pastel, 29x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř konce 18. a počátku 19. stol.
25585. Dáma v modrých šatech
Dražba ukončena:12.12.2018 18:16:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč