středoevropský malíř počátku 20. stol. - Klečící dívka

Lept, 20x8 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
3994. Klečící dívka
Dražba ukončena:30.03.2016 20:23:46
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:16 000 Kč