středoevropský malíř přelomu 18-19. století - Hradní zřícenina

Kresba, 42x55 cm, nesignováno, volný list.

Pozn.: Papír poškozen. Nalepen na karton.

středoevropský malíř přelomu 18-19. století
11740. Hradní zřícenina
Dražba ukončena:28.06.2017 20:13:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:900 Kč