střední Evropa 19. - 20. stol. - Ukřižovaný

Olej na plátně, 42x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Volně podle A. van Dycka.

střední Evropa 19. - 20. stol.
50083. Ukřižovaný
Dražba ukončena:08.10.2020 20:19:31
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 700 Kč