střední Evropa 19. - 20. stol.

50083. Ukřižovaný

popis: Volně podle A. van Dycka.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:15:00

vyvolávací cena: 1 200 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč