středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Španělka

Kresba, 34x23 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
17250. Španělka
Dražba ukončena:28.03.2018 21:12:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč