středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Romantická vyhlídka

Olej na plátně, 100x135 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
36632. Romantická vyhlídka
Dražba ukončena:30.10.2019 22:12:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč