Struna - Lipno

Olej na kartonu, 75x30 cm. Signováno vpravo dole L.H. Struna. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Struna
304390. Lipno
Dražba ukončena:10.04.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč