Světla Hásková - Suché šípky

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Hásková. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1936 - 2017

Vystudovala VŠUP v Praze u prof. Antonína Strnada. Vystavovala v Německu, Francii, Japonsku, atd.

153507. Suché šípky
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč