T. Bím, P. Roučka, Z. Seydl, K. Šafář, K. Toman, O. Čechová,... - Společná grafika

Litografie, 54x70 cm. Signováno tužkou vlevo. Rám, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 86 cm

104678. Společná grafika
Dražba ukončena:22.10.2023 20:26:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč