T. F. Šimon - Nokturno s figurální scénou

Olej na plátně, 38x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
T. F. Šimon
99164. Nokturno s figurální scénou
Dražba ukončena:26.07.2023 22:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč