Tardelli - Italští venkované

Olej na kartonu, 20x30. Signováno vpravo dole Tardelli. Rám.

Tardelli
17317. Italští venkované
Dražba ukončena:28.03.2018 21:41:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč