Taub

307734. Zimní scenérie

popis: Olej na plátně, 48x68 cm. Signováno vpravo dole Taub 55. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 02.03.2021 20:01:38 5734
500 Kč 25.02.2021 22:35:53 3780