Teodor Josef Mousson - Na trhu

Olej na kartonu. 28x33 cm. Signováno vlevo dole Mousson. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiložen posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, Csc.

39015. Na trhu
Dražba ukončena:12.12.2019 22:43:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:50 000 Kč