Kresba, 20x32 cm. Signováno vpravo dole Mousson. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu aukční společnosti Darte, podepsán PaedDr.Jaroslav Krajňák, PhD. Vzadu štítek z výstavy