Teodor Josef Mousson - Sedica

Kresba, 20x32 cm. Signováno vpravo dole Mousson. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu aukční společnosti Darte, podepsán PaedDr.Jaroslav Krajňák, PhD. Vzadu štítek z výstavy

42545. Sedica
Dražba ukončena:26.03.2020 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč