T. F. Šimon - Pod hradem

Dřevoryt, 16x12 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
34555. Pod hradem
Dražba ukončena:19.09.2019 19:03:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč