Th. Wanke - Konvolut 2 obrazů

Olejomalby, 44x31 cm. Signovány vpravo dole Th. Wanke. 1x rámováno, 1x nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

95624. Konvolut 2 obrazů
Dražba ukončena:21.05.2023 21:50:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč