Theodor Hilšer - Dáma s růží

Olej na kartonu, 62x50 cm. Signováno dole uprostřed Th. Hilšer 926. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1866 - 1930

76020. Dáma s růží
Dražba ukončena:28.04.2022 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč