Theodor Hilšer - Dívka se zrcátkem

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole T. Hilšer. Nerámováno.

Pozn.: Malba odborně restaurována.

o autorovi: 1866 - 1930

28991. Dívka se zrcátkem
Dražba ukončena:27.02.2019 22:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč