Theodor Hilšer - Dívka se zrcátkem

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole T. Hilšer 1930. Nerámováno.

o autorovi: 1866 - 1930

69983. Dívka se zrcátkem
Dražba ukončena:15.12.2021 22:20:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč