Theodor Hilšer - Srnky v lese

Olej na plátně fixováno na kartonu, 89x70 cm. Signováno vpravo dole Th. Hilšer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866 - 1930

20165. Srnky v lese
Dražba ukončena:30.05.2018 18:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč