Emil Schwantner - Krakonoš

Nejdelší strana: 25 cm

Porcelán, výška 25 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Emil Schwantner
153581. Krakonoš
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:19:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 400 Kč