Theodor Simon - Podzim u řeky

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Simon Th. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Theodor Simon
22600. Podzim u řeky
Dražba ukončena:27.09.2018 18:27:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč