Titian, Veirotter, C. Deloraine - Konvolut 3 grafických listů

Mědirytiny, od 43x26 cm do 17x25 cm. Všechny signovány.
Volné listy.

Pozn.: Papír poškozen.

Titian, Veirotter, C. Deloraine
56972. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 20:36:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč