Turecko počátku 20. stol. - Koberec Kaiseri

Koberec Kaiseri, ručně vázaný. 223x77 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stopy bežného užívání bez zjevných vad.

Turecko počátku 20. stol.
64565. Koberec Kaiseri
Dražba ukončena:16.09.2021 22:47:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč