Uvarov - Horské vrchy

Kombinovaná technika, 24x37 cm. Signováno vlevo dole azbukou Uvarov. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

82557. Horské vrchy
Dražba ukončena:01.09.2022 20:55:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč