Uvarov - Lyžaři

Akvarel, 22x38 cm, signováno vlevo dole Uvarov, rám, pasparta, zaskleno.

17291. Lyžaři
Dražba ukončena:28.03.2018 20:55:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč