V. Fiala - Selka na mezi

Olej na kartonu, 48x38 cm, signováno vlevo dole V. Fiala, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4014. Selka na mezi
Dražba ukončena:30.03.2016 20:42:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč