V. Jiránek, O. Kubátová-Nevrlá, V. Brechovzský, F. Turek, P. Brom, ad. - Soubor 20 ilustrací

Různé kresebné techniky, od 36x47 do 13x11 cm. 2x signováno, ostatní buď popsány nebo nesignovány. 8x pasparta, 12x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

V. Jiránek, O. Kubátová-Nevrlá, V. Brechovzský, F. Turek, P. Brom, ad.
42923. Soubor 20 ilustrací
Dražba ukončena:15.04.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč