V. Kačírek - U ohýnku

Olej na překližce, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Kačírek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

27435. U ohýnku
Dražba ukončena:31.01.2019 21:09:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč