V. Komárek, J. Grus, K. Oberthor, K. Vik, J. Konůpek, Y. Alix, J. Vondrouš a další - Konvolut 15 grafických listů

Různé grafické techniky, od 37x54 cm do 6x9 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

V. Komárek, J. Grus, K. Oberthor, K. Vik, J. Konůpek, Y. Alix, J. Vondrouš a další
57092. Konvolut 15 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč