V. Pokorný - Papoušci

Akvarel, 26x19 cm. Signováno vpravo dole V. Pokorný. Rám, pasparta, sklo.

301969. Papoušci
Dražba ukončena:06.11.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč