V. Silovský, Al. Moravec, Ant. Majer, Jar. Vodrážka, R. Štěch, P. Šimon, L. Jiřincová - Soubor 9-ti grafických listů českých autorů 1. pol. 20. stol.

Různé grafické techniky, od 11x15 cm po 30x25 cm. Signovány. 8x pasparta, 1x volný list.

V. Silovský, Al. Moravec, Ant. Majer, Jar. Vodrážka, R. Štěch, P. Šimon, L. Jiřincová
26711. Soubor 9-ti grafických listů českých autorů 1. pol. 20. stol.
Dražba ukončena:17.01.2019 20:58:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč