V. Škvára - Zima

Olej na kartonu, 33x48 cm, signováno vpravo dole V. Škvára, rám.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

2284. Zima
Dražba ukončena:27.05.2015 20:38:38
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 500 Kč